Wycieczka do Ziołowego Zakątka
Dnia 27 maja 2026 roku Nasze Przedszkolaki uczestniczyły w wycieczce do „Ziołowego Zakątka”. Celem wyjazdu było poznanie różnych gatunków ziół i roślin, rozwijanie zainteresowań przyrodniczych oraz wspólna zabawa na świeżym powietrzu. Po przyjeździe na miejsce dzieci zostały serdecznie powitane przez gospodarzy. Podczas spaceru z przewodnikiem po ogrodzie przedszkolaki miały okazję zobaczyć i powąchać wiele ziół, takich jak mięta, lawenda, melisa czy rumianek. Dowiedziały się również, do czego wykorzystuje się zioła w kuchni i medycynie.













